Buivydiškių pagrindinė mokykla

______________________________________________________

  • Padidinti šrifto dydį
  • Numatytasis šrifto dydis
  • Sumažinti šrifto dydį

MISIJA


Įgyvendinant valstybinę švietimo strategiją, užtikrinti šiuolaikišką, kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį ir bendrąjį ugdymą. Ugdyti atvirą, kūrybingą, savarankišką žmogų, atsakingai kuriantį savo, valstybės ir pasaulio ateitį.


VIZIJA


Buivydiškių pagrindinė mokykla – demokratiška, atvira naujovėms, puoselėjanti vertybes, užtikrinanti asmenybės saviraišką mokykla, kurioje kiekvienas pagal savo poreikius ir jėgas įgyja kompetencijas, leidžiančias pasiekti užsibrėžtų tikslų.


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Buivydiškių pagrindinė mokykla
Įmonės kodas 195001854
Adresas: Beržų g. 2a,
Buivydiškių k., Zujūnų sen.
LT-14165, Vilniaus r.
Tel./faks. (8 5) 231 9414
Tel. 8 601 34387
El. p. buivydiskiumok@yahoo.com